Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Za slušanje:

Vaš profil:

  • Kako bi lakše pronašli radio stanice koje najviše slušate napravite Vaš profil.
  • Za dodavanje radio stanica u Vaš profil dovoljno je napraviti registraciju.
  • Nakon registracije i nakon što se prijavite na stranicu,
  • radio stanice u profil dodajete klikom na link
  • Dodaj u profil  (Dodaj u profil).
  • Možete dodati neograničen broj radio stanica.

Webmasteri:

Obogatite sadržaj Vaših stranica - Boxom preko kojega,
vaši posjetitelji mogu slušati do pet radio stanica,
po vašem izboru. Direktno s vaših stranica.
*Primjer desno: dvije random stranice

Moj radio
svira.php?radio_naz=boemi-radio&boemi-radioBoemi Radio
Novi Sad
Srbija
svira.php?radio_naz=boemi-radio&boemi-radio
svira.php?radio_naz=radio-sora&radio-soraRadio Sora
Škofja Loka
Slovenija
svira.php?radio_naz=radio-sora&radio-sora
http://sviraradio.com

2 random stanice

UPUTSTVO:

  • Za stvaranje Box-a koji će sadržavati radio stanice po vašem izboru,
  • a kojeg vi možete postaviti na vaše stranice potrebno je napraviti registraciju.

  • Nakon registracije izaberete radio stanice u Vaš profil klikom na link
  • Dodaj u profil  (Dodaj u profil).
  • Link se pojavi onog trenutka kad se prijavite (logirate).
  • U Vaš profil možete dodati radio stanica koliko želite.
  • Kad ste u Vašem profilu radio stanice dodajete u Box klikom na
  • Dodaj u Box  (Dodaj u Box).
  • Dodajete jednu po jednu, a možete dodati do pet svojih radio stanica.
  • Kad ste dodali željene radio stanice (od jedne do pet)
  • izaberete boju i veličinu Boxa (dizajn možemo prilagoditi vašim stranicama)
  • i kopirate kod.
  • Kod postavite na vaše stranice i to je to.
  • Vaši posjetitelji slušaju radio na vašoj stranici.
  • Ako ste vlasnik više stranica, isti kod možete postaviti na sve.
  • Ako želite na svakoj vašoj stranici imati druge radio stanice,
  • morate napraviti novu registraciju s drugim korisničkim imenom.

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-energy-balkans&radio-energy-balkans Radio Energy Balkans svira.php?radio_naz=radio-energy-balkans&radio-energy-balkans
svira.php?radio_naz=radio-plehan&radio-plehan Radio Plehan svira.php?radio_naz=radio-plehan&radio-plehan
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
svira.php?radio_naz=radio-mackica-narodna-muzika&radio-mackica-narodna-muzika Radio Mackica - Narodna Muzika svira.php?radio_naz=radio-mackica-narodna-muzika&radio-mackica-narodna-muzika
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-onyx&radio-onyx Radio ONYX svira.php?radio_naz=radio-onyx&radio-onyx
svira.php?radio_naz=lav-radio&lav-radio Lav Radio svira.php?radio_naz=lav-radio&lav-radio
svira.php?radio_naz=radio-stubica-1&radio-stubica Radio Stubica svira.php?radio_naz=radio-stubica-1&radio-stubica