Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Dodavati radio stanice u

profil mogu svi.

Gosti mogu dodati 5 radio stanica i ne mogu ih mijenjati.

Članovi mogu dodati neograničen broj radio stanica i mogu ih editirati.

Zato!
Napravite registraciju i  uživajte u svom izboru radio stanica.

 

Registrirajte se ...

Hvala!

  • Za lakše pronalaženje radio stanica koje najviše slušate napravite Vaš profil.
  • Dodavati radio stanice u Vaš profil možete nakon registracije.
  • Nakon registracije i nakon što se prijavite na stranicu,
  • radio stanice u profil dodajete klikom na link
  • Dodaj u profil  (Dodaj u profil).
  • Možete dodati neograničen broj radio stanica,
  • U zaglavlju će vam biti dostupne 32 (to je zbog prostora na stranici)
  • ostale uvijek možete naći u svom profilu.
  •  
  • Na isti način dodaju radio stanice i  gosti , ali samo 5 i tih pet ne mogu  mijenjati.
  •  
  • Registrirani članovi radio stanice izbacuju iz profila tako da odu u svoj profil
  • klikom na Vaš profil,  zatim klikom na link
  • Izbaci iz profila (Izbaci iz profila).
  • Za  sve ostale nejasnoće postoji kontakt forma ili  radio@sviraradio.com.
  •  

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam AKORD MEDIA(RadioAM) svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam
svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin Radio Martin svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton Radio Velkaton svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton
svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus Radio Brus svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus
svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija Međunarodni Radio Srbija svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija
© 2012 sviraradio.com