Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

 Unos nove radio stanice 
Registracijom unosite radio stanicu direktno, popunjavanjem ove forme mi unosimo radio za vas.

 

npr. Radio Sunce ili Sunce radio

 

npr. http://www.radio.com

 

npr. Leskovac ako je dijaspora: Pariz, Francuska

 

Izaberete državu ili izaberete Dijaspora

Upišite frekvenciju na kojoj emitirate npr. 99.1 FM

 

link za slušanje npr. http://12.345.678.90:8080 

Logo radia:

 

Izaberete logo vašeg radija s vašeg kompjutera u jpg formatu.

   Dodajte sve ono što želite reći drugima o vašoj radio stanici.

 

 

Prepišite kod sa slike

prepišite kod sa slike (antispam)

CAPTCHA Image    Učitajte sliku
   
  upišite vaš email koji nigdje neće biti objavljen, a mi ćemo vas moći kontaktirati ako bude potrebno
 Vaš email

 

 

Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

Hrvatska 

Najslušanije

svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio

Srbija

zadnje slušano

svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam AKORD MEDIA(RadioAM) svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam
svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin Radio Martin svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton Radio Velkaton svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton
svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus Radio Brus svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus
svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija Međunarodni Radio Srbija svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija
© 2012 sviraradio.com