Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

BM Radio- Radio stanica

Lokacija:

Zenica

Država:

Bosna i Hercegovina

Frekvencija: FM
Web:

BM Radio

 
 


 O BM Radio znamo ovo:
Opis:
 

 Spremni smo da za Vaše potrebe organizujemo bilo koji vid marketinške kampanje, prezentacije ili oglašavanja, a u skladu sa Vašim zahtjevima i sa standardima kvalietete i profesionalnosti  u ovoj sferi poslovanja.

 
Posjetite nas! Radio “BM” Zenica – Talica brdo br. 11 i 13 – Zenica, BiH;
Pozovite nas! Tel: +387(0)32 440 442 ili 032 440 445; Fax: 032 440 444;
Pišite nam! E-mail: marketing@bmradio.net
 
Slijedite logiku – napravite pravi izbor:
 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as Radio As svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
svira.php?radio_naz=hr-valpovo&hr-valpovo HR Valpovo svira.php?radio_naz=hr-valpovo&hr-valpovo
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-kaj&radio-kaj Radio Kaj svira.php?radio_naz=radio-kaj&radio-kaj
svira.php?radio_naz=radio-moslavina&radio-moslavina Radio Moslavina svira.php?radio_naz=radio-moslavina&radio-moslavina
svira.php?radio_naz=radio-goldwing-slovenija&radio-goldwing-slovenija Radio Goldwing Slovenija svira.php?radio_naz=radio-goldwing-slovenija&radio-goldwing-slovenija
svira.php?radio_naz=radiopostaja-zepce&radiopostaja-zepce Radiopostaja Žepče svira.php?radio_naz=radiopostaja-zepce&radiopostaja-zepce
svira.php?radio_naz=radiofles-1&radiofles radiofles svira.php?radio_naz=radiofles-1&radiofles
svira.php?radio_naz=radio-marija&radio-marija Radio Marija svira.php?radio_naz=radio-marija&radio-marija
svira.php?radio_naz=big-rock-radio&big-radio-prvi-program BiG Radio Prvi program svira.php?radio_naz=big-rock-radio&big-radio-prvi-program
svira.php?radio_naz=radio-bap&radio-bap Radio BAP svira.php?radio_naz=radio-bap&radio-bap
svira.php?radio_naz=radio-9&radio-9 Radio 9 svira.php?radio_naz=radio-9&radio-9
svira.php?radio_naz=radio-feniks&radio-feniks Radio Feniks svira.php?radio_naz=radio-feniks&radio-feniks
© 2012 sviraradio.com