Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Kiss Rom Radio- Radio stanica

Lokacija:

Kruševac

Država:

Srbija

Frekvencija: Satelit
Web:

Kiss Rom Radio

 
 


 O Kiss Rom Radio znamo ovo:
Opis:
 

Prvi Romski radio dijaspore.

 Za jeftine pozive i poruke KISS ROM Radiju, pozovite nas na broj +37 253 273 733.

 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as Radio As svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=sensuelle-radio-80&sensuelle-radio-80 Sensuelle radio 80 svira.php?radio_naz=sensuelle-radio-80&sensuelle-radio-80
svira.php?radio_naz=radio-dak&radio-dak Radio Dak svira.php?radio_naz=radio-dak&radio-dak
svira.php?radio_naz=radio-zvrle&radio-zvrle Radio Zvrle svira.php?radio_naz=radio-zvrle&radio-zvrle
svira.php?radio_naz=radio-univerzum-lazarevac&radio-univerzum-lazarevac Radio Univerzum Lazarevac svira.php?radio_naz=radio-univerzum-lazarevac&radio-univerzum-lazarevac
svira.php?radio_naz=radio-royal&radio-royal Radio Royal svira.php?radio_naz=radio-royal&radio-royal
svira.php?radio_naz=radio-poljubac-1&radio-poljubac Radio Poljubac svira.php?radio_naz=radio-poljubac-1&radio-poljubac
svira.php?radio_naz=radio-ogulin&radio-ogulin Radio Ogulin svira.php?radio_naz=radio-ogulin&radio-ogulin
svira.php?radio_naz=radio-korzo&radio-korzo Radio Korzo svira.php?radio_naz=radio-korzo&radio-korzo
svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec Radio Kec svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec
svira.php?radio_naz=radio-baranja&radio-baranja Radio Baranja svira.php?radio_naz=radio-baranja&radio-baranja
© 2012 sviraradio.com