Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Kiss Rom Radio- Radio stanica

Lokacija:

Kruševac

Država:

Srbija

Frekvencija: Satelit
Web:

Kiss Rom Radio

 
 


 O Kiss Rom Radio znamo ovo:
Opis:
 

Prvi Romski radio dijaspore.

 Za jeftine pozive i poruke KISS ROM Radiju, pozovite nas na broj +37 253 273 733.

 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as Radio As svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-odzaci&radio-odzaci Radio Odžaci svira.php?radio_naz=radio-odzaci&radio-odzaci
svira.php?radio_naz=rsg-radio&rsg-radio RSG Radio svira.php?radio_naz=rsg-radio&rsg-radio
svira.php?radio_naz=radio-pingvin-1&radio-pingvin Radio Pingvin svira.php?radio_naz=radio-pingvin-1&radio-pingvin
svira.php?radio_naz=radio-kum&radio-kum Radio Kum svira.php?radio_naz=radio-kum&radio-kum
svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec Radio Kec svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec
svira.php?radio_naz=radio-mirkovci&radio-mirkovci Radio Mirkovci svira.php?radio_naz=radio-mirkovci&radio-mirkovci
svira.php?radio_naz=folkyton-radio&folkyton-radio FolkyTon Radio svira.php?radio_naz=folkyton-radio&folkyton-radio
svira.php?radio_naz=radio-marija-srbija&radio-marija-srbija Radio Marija Srbija svira.php?radio_naz=radio-marija-srbija&radio-marija-srbija
svira.php?radio_naz=radio-center-celje&radio-center-celje Radio Center Celje svira.php?radio_naz=radio-center-celje&radio-center-celje
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
© 2012 sviraradio.com