Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Glas Drine- Radio stanica

Lokacija:

Sapna

Država:

Bosna i Hercegovina

Frekvencija: 88.8 FM
Web:

Radio Glas Drine

 
 


 O Radio Glas Drine znamo ovo:
Opis:
 

 Radio stanica "Glas Drine" Sapna u eteru je, pod ovim imenom od 15 avgusta 1995 godine. Do tada, od prvog ogla?avanja 03 septembra 1992 godine, radila je pod imenom "Radio BiH, studio Zvornik". U novembru 1999 izvr?ena je privatizacija radio stanice. Vlasnici su Hasan Omerović i Ismail Smajlović.

 

Radio Glas Drine je danas moderno opremljena radio stanica, koja emitira program svih 24 sata dnevno. Program se emituje na pet frekvencija FM-a, čime je pokriveno kompletno područje sjeveroistočne BiH, a slu?a se i u dijelovima Hrvatske i Srbije, uz rijeke Savu i Drinu. Osnovna frekvencija je 88,80 MHz, Zvornik 104,20 MHz, Kalesija 99,60 MHz, Teočak 106,40 MHz i Čelić 103,80 MHz. Slu?aoci izvan granica Bosne i Hercegovine program mogu pratiti preko interneta.
 
Program proizvodi i emituje sedam zaposlenih radnika i tri saradnika. Pored direktora, koji je i urednik programa Hasana Omerovića, i pomoćnika, direktora za marketing i tehniku Ismaila Smajlovića, za program se brinu novinari Mehmedalija Kotorić i Medina Halilović, poducenti i spikeri i voditelji Mersudin Hamidović, Almir Omerović i Said Smajlović, muzički urednik Omer Ramić i saradnici Enver Dzudzanović i Igor Pantelić.
 
Pored sopstvenog programa koji je predstavljen u programskoj ?emi, radio "Glas Drine" je jedna od prviih članica "Radija 27" projekta radija "Slobodna Evropa" ( Radio Free Europe) i radija "Dojče Vele" ( Radio Deutsche Welle). Pored radova na pobolj?anju programa i dovođenja novih kvalifikovanih kadrova u narednom periodu najvi?e pa?nje biće posvećeno obezbjeđivanju sopstvenog prostora.
 
Naša adresa:
? Radio "Glas Drine" ?
? ? 206 Vite?ke Brigade bb ?
? ? Sapna ?
? ? Bosna i Hercegovina ?
Telefon:
? + 387 35 599 011 ?
Fax:
? + 387 35 599 010 ?
e_mail:
? ?
? ? marketing@radioglasdrine.com
gldrine@inet.ba
 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=big-hit-radio&big-4-domacica BiG 4 Domaćica svira.php?radio_naz=big-hit-radio&big-4-domacica
svira.php?radio_naz=radio-elite&radio-elite Radio Elite svira.php?radio_naz=radio-elite&radio-elite
svira.php?radio_naz=radio-novska&radio-novska Radio Novska svira.php?radio_naz=radio-novska&radio-novska
svira.php?radio_naz=web-radio-station&web-radio-station Web Radio Station svira.php?radio_naz=web-radio-station&web-radio-station
svira.php?radio_naz=sportsko-radio&sportsko-radio Sportsko Radio svira.php?radio_naz=sportsko-radio&sportsko-radio
svira.php?radio_naz=nds-radio&nds-radio NDS Radio svira.php?radio_naz=nds-radio&nds-radio
svira.php?radio_naz=radio-ostra-luka&radio-ostra-luka Radio Oštra Luka svira.php?radio_naz=radio-ostra-luka&radio-ostra-luka
svira.php?radio_naz=radio-koktel&radio-koktel Radio Koktel svira.php?radio_naz=radio-koktel&radio-koktel
svira.php?radio_naz=radio-hitchannel-hr&radio-hit-channel-1 Radio Hit Channel 1 svira.php?radio_naz=radio-hitchannel-hr&radio-hit-channel-1
svira.php?radio_naz=radio-vaga&radio-vaga Radio Vaga svira.php?radio_naz=radio-vaga&radio-vaga
© 2012 sviraradio.com