Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Jajce- Radio stanica

Lokacija:

Jajce

Država:

Bosna i Hercegovina

Frekvencija: 92.0 MHz
Web:

Radio Jajce

 
 


 O Radio Jajce znamo ovo:
Opis:
 

 JP Radio Televizija Jajce
Radio Jajce
H.V. Hrvatinića bb
70 101 Jajce
tel.: +387 30 65 41 71, +387 30 65 98 72
fax: +387 65 41 72
e-mail: rtvjajce@tel.net.ba
www.radiojajce.ba

 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-zavicaj-plus&radio-zavicaj-plus Radio Zavičaj Plus svira.php?radio_naz=radio-zavicaj-plus&radio-zavicaj-plus
svira.php?radio_naz=radio-stara-pazova&radio-stara-pazova Radio Stara Pazova svira.php?radio_naz=radio-stara-pazova&radio-stara-pazova
svira.php?radio_naz=radio-baltazar&radio-baltazar Radio Baltazar svira.php?radio_naz=radio-baltazar&radio-baltazar
svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec Radio Kec svira.php?radio_naz=radio-kec&radio-kec
svira.php?radio_naz=jack-folk-radio&jack-folk-radio Jack folk radio svira.php?radio_naz=jack-folk-radio&jack-folk-radio
svira.php?radio_naz=radio-ba&radio-ba Radio Ba svira.php?radio_naz=radio-ba&radio-ba
svira.php?radio_naz=atlas-radio&atlas-radio Atlas Radio svira.php?radio_naz=atlas-radio&atlas-radio
svira.php?radio_naz=big-hit-radio&big-4-domacica BiG 4 Domaćica svira.php?radio_naz=big-hit-radio&big-4-domacica
svira.php?radio_naz=soundset-plavi&soundset-plavi Soundset Plavi svira.php?radio_naz=soundset-plavi&soundset-plavi
svira.php?radio_naz=radio-9&radio-9 Radio 9 svira.php?radio_naz=radio-9&radio-9
© 2012 sviraradio.com