Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Kiss ZL- Radio stanica

Lokacija:

Zlatibor

Država:

Srbija

Frekvencija: 93,4
Web:

Radio Kiss ZL

 
 


 O Radio Kiss ZL znamo ovo:
Opis:
 

 Radio KISS je počeo sa radom tokom 2009. godine, na frekvenciji 93,4 MHz i za veoma kratko vreme stekao zavidan broj slušalaca sto će pokazati istraživanja slušanosti u budućnosti. Ceo program je baziran na kratkim informacijama iz zlatiborskog kraja kao i zanimljivostima iz sveta, sve to uz najbolji izbor nove i stare domaće i ex-yu muzike. Radio svojim signalom pokriva šire područje Zlatibora, poznatog letnjeg i zimskog turističkog centra. Samim tim, program se prilagođava potrebama turista, što kroz informacije, to i kroz zabavu.

Cene reklamiranja u promotivnom periodu (do kraja 2010. godine) su izuzetno popularne!

Ukoliko ste u našem kraju, podesite skalu prijemnika na 93,4 MHz ili nas kontaktirajte, bilo da je u pitanju marketinška ili neka druga vrsta saradnje.

RADIO KISS – Zlatibor
RRA – dozvola broj 425/2009
Frekvencija: 93,4 MHz, LR 177
Lokacija: Kraljeve (Partizanske) Vode, Ulica Momira Lazarevića Buca bb
Kontakt: +381 60 60 40 408 ; kiss@delfinmarketing.rs ; radiokis@gmail.com

 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=bum-radio-1&bum-radio Bum-Radio svira.php?radio_naz=bum-radio-1&bum-radio
svira.php?radio_naz=bum-radio-1&bum-radio Bum Radio svira.php?radio_naz=bum-radio-1&bum-radio
svira.php?radio_naz=radio-brod&radio-brod Radio Brod svira.php?radio_naz=radio-brod&radio-brod
svira.php?radio_naz=efm-studentski-radio&efm-studentski-radio eFM Studentski radio svira.php?radio_naz=efm-studentski-radio&efm-studentski-radio
svira.php?radio_naz=radio-bir&radio-bir Radio BIR svira.php?radio_naz=radio-bir&radio-bir
svira.php?radio_naz=balkan-raja-radio&balkan-raja-radio Balkan Raja Radio svira.php?radio_naz=balkan-raja-radio&balkan-raja-radio
svira.php?radio_naz=radio-aktual&radio-aktual Radio Aktual svira.php?radio_naz=radio-aktual&radio-aktual
svira.php?radio_naz=radio-d65&radio-d65 Radio D65 svira.php?radio_naz=radio-d65&radio-d65
svira.php?radio_naz=radio-desetka&radio-desetka Radio Desetka svira.php?radio_naz=radio-desetka&radio-desetka
svira.php?radio_naz=live-radio-387-narodna&live-radio-387-narodna Live Radio 387 Narodna svira.php?radio_naz=live-radio-387-narodna&live-radio-387-narodna
© 2012 sviraradio.com