Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Prača- Radio stanica

Lokacija:

Prača

Država:

Bosna i Hercegovina

Frekvencija: 102.6 FM
Web:

Radio Prača

 
 


 O Radio Prača znamo ovo:
Opis:
 

 JAVNO PREDUZEĆE „KULTURNO INFORMATIVNI CENTAR“ d.o.o. Prača

„KULTURNO INFORMATIVNI CENTAR“ d.o.o. Prača osnovano je na osnovu odluke Općinskog Vijeća općine Pale – Praća u novembru 1997.godine. Cilj osnivanja ovog preduzeća je ostvarivanje i ispunjavanje potreba stanovnika naše općine na polju informativnog i kulturno - zabavnog karaktera. U svrho gore navedenog organizuju se različite manifestacije kulturnog zabavnog karaktera i obilježavanja značajnih datuma u našoj općini. Jedna od najznačajnih manifestacija je „Pračansko ljeto“ koje se organizuje svake godine u mjesecu julu i avgustu.

U okviru J.P. KIC-a Prača djeluje radio "Prača", to je lokalna radio stanica, koja djeluje na prostoru BPK (Bosansko Podrinjski kanton) Goražde i šire (te u RS-u, Pale, Rogatica, Sokolac, Foča, Višegrad, Čajniče, Rudo), a naše sjedište je u Općini Pale-Prača. Radio Prača je započela sa radom 1997. godine, nakon reintegrcije ove općine u Federaciju Bosne i Hercegovine.Ime je dobila po mjestu Prača, koja je opet svoje ime dobila po istoimenoj rijeci koja protiče kroz ovo mjesto. Radio Prača, svoj uspješan kontinuitet rada održava od samih početaka, tj.od osnutka do danas, stalnim radom i poboljšanjem, kako kadrovskih, tehničkih, tako i programskih predpostavki za jedno kvalitetno djelovanje u neizvjesnom svijetu medija. Naš program obiluje informativnim, kuturno-zabavnim, edukativnim, marketinškim i sportskim sadržajima. Posjedujemo izvanrednu slušanost na području istočne Bosne i šire, a svoj program emitiramo na frekvencijama 102,6 i 93,1 MHz FM stereo. Signal našeg radija emitiramo sa relejnih mjesta:

Cerice (kod Prače)-102,6 MHz FM i Uhota brdo (kod Goražda)-93,1 MHz FM Od 2010.godine program radio Prače može se pratiti i putem interneta na adresi www.radiopraca.ba kao i putem moje TV.

Iako smo mala ekipa, od svega 5 uposlenih (glavni i odgovorni urednik, dva ton- majstora i dva novinara-spikera), postižemo izuzetne rezultate, čemu je najvjerodostojniji svjedok izvanedna slušanost.

Uposleni u ovoj radio stanici na najbolji mogući način, ozbiljno i odgovorno pristupaju svojim radnim zadacima, te su naši slušatelji, uvijek blagovremeno obavješteni o najnovijim dešavanjima na kantonu, zemlji i svijetu. Naša nada je da ćemo još dugo biti dio vašega interesovanja i da ćemo vas još dugo uveseljavati i biti sa vama...

 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as Radio As svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
svira.php?radio_naz=hr-valpovo&hr-valpovo HR Valpovo svira.php?radio_naz=hr-valpovo&hr-valpovo
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=bosna-radio&bosna-radio Bosna Radio svira.php?radio_naz=bosna-radio&bosna-radio
svira.php?radio_naz=radio-13&radio-13 Radio 13 svira.php?radio_naz=radio-13&radio-13
svira.php?radio_naz=radio-1&radio-1 Radio 1 svira.php?radio_naz=radio-1&radio-1
svira.php?radio_naz=radio-sunce-1&radio-sunce Radio Sunce svira.php?radio_naz=radio-sunce-1&radio-sunce
svira.php?radio_naz=radio-bijelo-polje&radio-bijelo-polje Radio Bijelo Polje svira.php?radio_naz=radio-bijelo-polje&radio-bijelo-polje
svira.php?radio_naz=yub-radio&yub-radio YUB Radio svira.php?radio_naz=yub-radio&yub-radio
svira.php?radio_naz=radio-mileva&radio-mileva Radio Mileva svira.php?radio_naz=radio-mileva&radio-mileva
svira.php?radio_naz=radio-valjevo&radio-valjevo Radio Valjevo svira.php?radio_naz=radio-valjevo&radio-valjevo
svira.php?radio_naz=radio-vallis-aurea&radio-vallis-aurea Radio Vallis Aurea svira.php?radio_naz=radio-vallis-aurea&radio-vallis-aurea
svira.php?radio_naz=radio-aktual-yu-rock&radio-aktual-yu-rock Radio Aktual Yu Rock svira.php?radio_naz=radio-aktual-yu-rock&radio-aktual-yu-rock
© 2012 sviraradio.com