Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Rom- Radio stanica

Lokacija:

Obrenovac

Država:

Srbija

Frekvencija: 102.4 Mhz
Web:

Radio Rom

 
 


 O Radio Rom znamo ovo:
Opis:
 Radio stanica Radio Rom je radio stanica iz Obrenovac, Srbija. Trenutno nemamo u bazi unesen opis radio stanice Radio Rom. Molimo administratore koji posjete našu stranicu,a imaju podatke o Radio Rom, da nam dostave podatke kako bi ih mogli objaviti.
Zadovoljstvo nam je što vam, na SviraRadio.com, možemo omogućiti slušanje Radio Rom iz Obrenovac,Srbija.
Pozovite i druge da prate program radio stanice Radio Rom.
U slučaju da radio stanica Radio Rom ne emitira, malo sačekajte da se učita stream, a ako i tada ne čujete program radio stanice Radio Rom, javite nam preko kontakt forme. 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-holidej&radio-holidej Radio Holidej svira.php?radio_naz=radio-holidej&radio-holidej
svira.php?radio_naz=knopex-radio&knopex-radio Knopex radio svira.php?radio_naz=knopex-radio&knopex-radio
svira.php?radio_naz=radio-antena-2&radio-antena Radio Antena svira.php?radio_naz=radio-antena-2&radio-antena
svira.php?radio_naz=radio-1&radio-1 Radio 1 svira.php?radio_naz=radio-1&radio-1
svira.php?radio_naz=radio-zenit&radio-zenit Radio Zenit svira.php?radio_naz=radio-zenit&radio-zenit
svira.php?radio_naz=ekspres-radio&ekspres-radio Ekspres Radio svira.php?radio_naz=ekspres-radio&ekspres-radio
svira.php?radio_naz=radio-105-2&radio-105 Radio 105 svira.php?radio_naz=radio-105-2&radio-105
svira.php?radio_naz=folk-radio&folk-radio Folk Radio svira.php?radio_naz=folk-radio&folk-radio
svira.php?radio_naz=radio-1-80-s&radio-1-80-s Radio 1 80's svira.php?radio_naz=radio-1-80-s&radio-1-80-s
svira.php?radio_naz=humanitarniradio&humanitarni-radio Humanitarni Radio svira.php?radio_naz=humanitarniradio&humanitarni-radio
© 2012 sviraradio.com