Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Rom- Radio stanica

Lokacija:

Obrenovac

Država:

Srbija

Frekvencija: 102.4 Mhz
Web:

Radio Rom

 
 


 O Radio Rom znamo ovo:
Opis:
 Radio stanica Radio Rom je radio stanica iz Obrenovac, Srbija. Trenutno nemamo u bazi unesen opis radio stanice Radio Rom. Molimo administratore koji posjete našu stranicu,a imaju podatke o Radio Rom, da nam dostave podatke kako bi ih mogli objaviti.
Zadovoljstvo nam je što vam, na SviraRadio.com, možemo omogućiti slušanje Radio Rom iz Obrenovac,Srbija.
Pozovite i druge da prate program radio stanice Radio Rom.
U slučaju da radio stanica Radio Rom ne emitira, malo sačekajte da se učita stream, a ako i tada ne čujete program radio stanice Radio Rom, javite nam preko kontakt forme. 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as Radio As svira.php?radio_naz=radio-as&radio-as
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=cmc-croatian-music-channel&cmc-croatian-music-channel CMC Croatian Music Channel svira.php?radio_naz=cmc-croatian-music-channel&cmc-croatian-music-channel
svira.php?radio_naz=radio-marija-bistrica&radio-marija-bistrica Radio Marija Bistrica svira.php?radio_naz=radio-marija-bistrica&radio-marija-bistrica
svira.php?radio_naz=slovenski-radio-narodnjak&slovenski-radio-narodnjak Slovenski radio Narodnjak svira.php?radio_naz=slovenski-radio-narodnjak&slovenski-radio-narodnjak
svira.php?radio_naz=radio-aktual-pop-rock&radio-aktual-pop-rock Radio Aktual Pop Rock svira.php?radio_naz=radio-aktual-pop-rock&radio-aktual-pop-rock
svira.php?radio_naz=jack-radio-varvarin-1&jack-radio-varvarin Jack radio Varvarin svira.php?radio_naz=jack-radio-varvarin-1&jack-radio-varvarin
svira.php?radio_naz=radio-vezice&radio-vezice Radio Vezice svira.php?radio_naz=radio-vezice&radio-vezice
svira.php?radio_naz=radio-pacient&radio-pacient Radio Pacient svira.php?radio_naz=radio-pacient&radio-pacient
svira.php?radio_naz=zupanijski-radio&soundset-pozega Soundset Požega svira.php?radio_naz=zupanijski-radio&soundset-pozega
svira.php?radio_naz=radio-90&radio-90 Radio 90 svira.php?radio_naz=radio-90&radio-90
svira.php?radio_naz=radio-konkurencija&radio-konkurencija Radio Konkurencija svira.php?radio_naz=radio-konkurencija&radio-konkurencija
© 2012 sviraradio.com