Pratite nas na Facebooku. Kliknite Like ...

Pratimo preko 800 radio stanica ex YU i unosimo nove ...

Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Radio Rom- Radio stanica

Lokacija:

Obrenovac

Država:

Srbija

Frekvencija: 102.4 Mhz
Web:

Radio Rom

 
 


 O Radio Rom znamo ovo:
Opis:
 Radio stanica Radio Rom je radio stanica iz Obrenovac, Srbija. Trenutno nemamo u bazi unesen opis radio stanice Radio Rom. Molimo administratore koji posjete našu stranicu,a imaju podatke o Radio Rom, da nam dostave podatke kako bi ih mogli objaviti.
Zadovoljstvo nam je što vam, na SviraRadio.com, možemo omogućiti slušanje Radio Rom iz Obrenovac,Srbija.
Pozovite i druge da prate program radio stanice Radio Rom.
U slučaju da radio stanica Radio Rom ne emitira, malo sačekajte da se učita stream, a ako i tada ne čujete program radio stanice Radio Rom, javite nam preko kontakt forme. 

 
Izaberite radio

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice Radio Našice svira.php?radio_naz=radio-nasice&radio-nasice
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-ljubic&radio-ljubic Radio Ljubić svira.php?radio_naz=radio-ljubic&radio-ljubic
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=knopex-radio&knopex-radio Knopex radio svira.php?radio_naz=knopex-radio&knopex-radio
svira.php?radio_naz=radio-bir&radio-bir Radio BIR svira.php?radio_naz=radio-bir&radio-bir
svira.php?radio_naz=big-new-hits&big-3-treci-program BiG 3 Treći program svira.php?radio_naz=big-new-hits&big-3-treci-program
svira.php?radio_naz=kiss-lgbt-radio&kiss-lgbt-radio Kiss LGBT Radio svira.php?radio_naz=kiss-lgbt-radio&kiss-lgbt-radio
svira.php?radio_naz=efm-studentski-radio&efm-studentski-radio eFM Studentski radio svira.php?radio_naz=efm-studentski-radio&efm-studentski-radio
svira.php?radio_naz=naxi-cafe-radio&naxi-cafe-radio Naxi Cafe Radio svira.php?radio_naz=naxi-cafe-radio&naxi-cafe-radio
svira.php?radio_naz=radio-kotor&radio-kotor Radio Kotor svira.php?radio_naz=radio-kotor&radio-kotor
svira.php?radio_naz=radio-kometa&radio-kometa Radio Kometa svira.php?radio_naz=radio-kometa&radio-kometa
© 2012 sviraradio.com