Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

MojRadio Box mogu stvarati samo registrirani članovi.
Niste registrirani ili se niste  prijavili
ili niste izabrali radio u vašm profilu (vratite se u vaš profil i izaberite radio)
Registrirajte se ...

Hvala!

Webmasteri:

Obogatite sadržaj Vaših stranica - Boxom preko kojega,
vaši posjetitelji mogu slušati do pet radio stanica,
po vašem izboru. Direktno s vaših stranica.
Moj radio
svira.php?radio_naz=radio-kiss-plus-wien&radio-kiss-plus-wienRADIO KISS PLUS WIEN
AUSTRIA
Dijaspora
svira.php?radio_naz=radio-kiss-plus-wien&radio-kiss-plus-wien
svira.php?radio_naz=radio-ljubavi&radio-ljubaviRadio Ljubavi
Odžak
Bosna i Hercegovina
svira.php?radio_naz=radio-ljubavi&radio-ljubavi
http://sviraradio.com

UPUTSTVO:

Za stvaranje Box-a koji će sadržavati radio stanice po vašem izboru,
a kojeg vi možete postaviti na vaše stranice potrebno je napraviti registraciju.
Nakon registracije izaberete radio stanice u Vaš profil klikom na link
Dodaj u profil  (Dodaj u profil).
Link se pojavi onog trenutka kad se logirate.
U Vaš profil možete dodati radio stanica koliko želite.
Kad ste u Vašem profilu radio stanice dodajete u Box klikom na
Dodaj u Box  (Dodaj u Box).
Dodajete jednu po jednu, a možete dodati do pet svojih radio stanica.
Kad ste dodali željene radio stanice (od jedne do pet)
izaberete boju i veličinu Boxa (dizajn možemo prilagoditi vašim stranicama)
i kopirate kod.
Kod postavite na vaše stranice i to je to.
Vaši posjetitelji slušaju radio na vašoj stranici.
   

 

Evo kako to izgleda: 

http://www.sokoli.hrsokoli.hr

http://www.nasice.com/TV Nasice

http://savjest.comSavjest

http://hrvatskaonline.com/Hrvatska Online

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam AKORD MEDIA(RadioAM) svira.php?radio_naz=akord-media-radioam&akord-media-radioam
svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin Radio Martin svira.php?radio_naz=radio-martin&radio-martin
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton Radio Velkaton svira.php?radio_naz=radio-velkaton&radio-velkaton
svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus Radio Brus svira.php?radio_naz=radio-brus&radio-brus
svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija Međunarodni Radio Srbija svira.php?radio_naz=medunarodni-radio-srbija&medunarodni-radio-srbija
© 2012 sviraradio.com