Kor. ime: Lozinka:  
Zapamti prijavu

Prijavite radio stanicu koja ne postoji u bazi Prijava nove stanice

Prijavite nekorektan unos lokacije, države, streama ili opisa radio stanice Promjena podataka

 
Tražite radio: Tražite lokaciju: Ubrzajte svoju pretragu:
Naziv
Lokacija

Vaš

profil

Registrirajte se i izaberite radio. Radio će se pojaviti u ovom polju. Bez registracije do 5 radio stanica. 

Webmasteri:

Obogatite sadržaj Vaših stranica

Radio stanicom po Vašem izboru!

 

Nudimo Vam mogućnost dodavanja radio stanice na vaše web ili FB stranice.

 

UPUTA:

Sve to u samo nekoliko jednostavnih koraka.

1. Izaberete naziv Vaše radio stanice

2. Kopirate kod

3. Dodate ga na vaše stranice

 

Idemo to napraviti:

 

 

 IZABERITE RADIO STANICU

Izabrali ste:
Radio Banovina, iz Glina Hrvatska
(ako ovo nije radio stanica koju želite, izaberite ponovo)

 

 Ovako će to izgledati i svirati:

UŽIVO!
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovinaRadio Banovina
Glina
Hrvatska
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
http://sviraradio.com

Kopirajte kod i dodajte u vaš html:
Kopirajte kod i prenesite ga na vašu stranicu


 

Kopirajte URL i dodajte na FB-u:

 Ako želite imati svoj radio na Facebook Page-u, možete pomoću

 Static HTML Iframe Tab by Woobox napraviti nešto ovako:

TEST RADIO

Kopirajte kod i prenesite ga na vašu stranicu
       

Kad postavite kod na vašu stranicu, javite nam da vas dodamo u prijatelje!

 

 

 

Brzi pregled - države

 

brza_pretraga.php?radio_drz=bosna-i-hercegovina&Bosna-i-Hercegovina brza_pretraga.php?radio_drz=crna-gora&Crna-Gora brza_pretraga.php?radio_drz=hrvatska&Hrvatska brza_pretraga.php?radio_drz=makedonija&Makedonija brza_pretraga.php?radio_drz=slovenija&Slovenija brza_pretraga.php?radio_drz=srbija&Srbija

Radio Listen Live

 Najslušanije
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica Radio Mačkica svira.php?radio_naz=radio-mackica&radio-mackica
svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio BET radio svira.php?radio_naz=bet-radio&bet-radio
svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97 Gradski radio Virovitica 97 svira.php?radio_naz=gradski-radio-virovitica-97&gradski-radio-virovitica-97
svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2 Radio Džungla 2 svira.php?radio_naz=radio-dungla-2&radio-dzungla-2
svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina Radio Banovina svira.php?radio_naz=radio-banovina&radio-banovina
svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine Radio Snaga Krajine svira.php?radio_naz=snaga-krajine&radio-snaga-krajine
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
 Zadnje slušano
svira.php?radio_naz=radio-kult-fm&radio-kult-fm Radio Kult FM svira.php?radio_naz=radio-kult-fm&radio-kult-fm
svira.php?radio_naz=radio-energy-balkans&radio-energy-balkans Radio Energy Balkans svira.php?radio_naz=radio-energy-balkans&radio-energy-balkans
svira.php?radio_naz=radio-plehan&radio-plehan Radio Plehan svira.php?radio_naz=radio-plehan&radio-plehan
svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica Gradski Radio Virovitica svira.php?radio_naz=gradski-radio-1&gradski-radio-virovitica
svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio Antena Zagreb Radio svira.php?radio_naz=antena-zagreb-radio&antena-zagreb-radio
svira.php?radio_naz=radio-mackica-narodna-muzika&radio-mackica-narodna-muzika Radio Mackica - Narodna Muzika svira.php?radio_naz=radio-mackica-narodna-muzika&radio-mackica-narodna-muzika
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce Radio Romsko Srce svira.php?radio_naz=radio-romsko-srce-1&radio-romsko-srce
svira.php?radio_naz=radio-onyx&radio-onyx Radio ONYX svira.php?radio_naz=radio-onyx&radio-onyx
svira.php?radio_naz=lav-radio&lav-radio Lav Radio svira.php?radio_naz=lav-radio&lav-radio